Clicky

Jack Russel Terrier- Historia, charakter, aktywność i choroby – Rasy Psów #16


Jack Russel Terrier – informacje o rasie, charakter i choroby najczęściej występujące u tych psów.
KONKURS! Jeśli uzbieram po 100 subskrypcji na każdym z moich nowych kanałów Animale Polska i Animale Wild.
Linki do kanałów tutaj:
➤ https://www.youtube.com/channel/UC1pz2Dnw73uO9aiNQWvdr0g
➤ https://www.youtube.com/channel/UCa0eDHLH7dMrTxIrOaZySGg

Nowe kanały są tematycznie nakierowane na określoną grupę zwierząt. Animale WILD to zbiór filmów dotyczących wszystkich zwierząt na świecie, natomiast Animale Polska dotyczy zwierząt obecnie żyjących w Polsce.
Te kanały mają być urozmaiceniem dla mojej działalności. Oczywiście kanał Animale nadal zostaje moim głównym i będę największą uwagę skupiać właśnie na nim.

Każda subskrypcja, łapka w górę czy nawet w dół jest dla mnie motywująca. Od nowego roku planuję tworzyć filmy systematycznie, dlatego będę wdzięczna za każde wsparcie 🙂

***
Potrzebujesz porady związanej z wychowaniem Twojego psa lub masz jakieś pytanie?
Napisz do mnie: natalia.animale@gmail.com

***
Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.

32 thoughts on “Jack Russel Terrier- Historia, charakter, aktywność i choroby – Rasy Psów #16”

  1. Jeżeli mam Królika miniaturkę to mogę mieć tego psa czy nie plis plis🙏🙏🙏🙏🙏🙏 plis 🙏🙏plis🙏 plis plis🙏 plis🙏 plis🙏 plis🙏 plis🙏 plis🙏 plis🙏 plis🙏 plis🙏 plis🙏 plis🙏 plis🙏

  2. Ja miałam jack russel terier’a, ale zmarł 3 miesiące temu. Miał czarno-podpalany łeb. Ogólnie miał 3 kolory. Nie wiem czemu, ale pewnego dnia przyszedł kulawy i do końca swojego życia był kulawy. Miał 11 lat.

Comments are closed.