Jack Russel Terrier- Historia, charakter, aktywność i choroby – Rasy Psów #16


Jack Russel Terrier – informacje o rasie, charakter i choroby najczęściej występujące u tych psów.
KONKURS! Jeśli uzbieram po 100 subskrypcji na każdym z moich nowych kanałów Animale Polska i Animale Wild.
Linki do kanałów tutaj:
➤ https://www.youtube.com/channel/UC1pz2Dnw73uO9aiNQWvdr0g
➤ https://www.youtube.com/channel/UCa0eDHLH7dMrTxIrOaZySGg

Nowe kanały są tematycznie nakierowane na określoną grupę zwierząt. Animale WILD to zbiór filmów dotyczących wszystkich zwierząt na świecie, natomiast Animale Polska dotyczy zwierząt obecnie żyjących w Polsce.
Te kanały mają być urozmaiceniem dla mojej działalności. Oczywiście kanał Animale nadal zostaje moim głównym i będę największą uwagę skupiać właśnie na nim.

Każda subskrypcja, łapka w górę czy nawet w dół jest dla mnie motywująca. Od nowego roku planuję tworzyć filmy systematycznie, dlatego będę wdzięczna za każde wsparcie 🙂

***
Potrzebujesz porady związanej z wychowaniem Twojego psa lub masz jakieś pytanie?
Napisz do mnie: natalia.animale@gmail.com

***
Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.

32 thoughts on “Jack Russel Terrier- Historia, charakter, aktywność i choroby – Rasy Psów #16”

  1. Jeżeli mam Królika miniaturkę to mogę mieć tego psa czy nie plis plis???????????????????????? plis ????????plis???? plis plis???? plis???? plis???? plis???? plis???? plis???? plis???? plis???? plis???? plis???? plis???? plis????

  2. Ja miałam jack russel terier’a, ale zmarł 3 miesiące temu. Miał czarno-podpalany łeb. Ogólnie miał 3 kolory. Nie wiem czemu, ale pewnego dnia przyszedł kulawy i do końca swojego życia był kulawy. Miał 11 lat.

Comments are closed.